Category Archives: Aktualności

OFERTA VELUX

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą okien dachowych. NOWOŚCI w 2024 roku!
Zobacz

DACHY – SKLEP INTERNETOWY

Zapraszamy na stronę naszego sklepu z ofertą na pokrycia dachowe w tym: blachodachówka modułowa, blachodachówka płaska, membrany i akcesoria dachowe. Wejdź na stronę : sklep.dachy4u.pl Zapraszamy!
Zobacz

PODSUFITKA

Polecamy podsufitkę systemową w kolorach drewnopodobnych. GALERIA ZDJĘĆ PODBITKA: Podbitka kolor Winchester oraz inne kolory dostępne w sklepie internetowym: Zobacz produkt!
Zobacz

PŁASKA PLUS

Blachodachówka panelowa PŁASKA PLUS to odpowiedź na wciąż rosnący trend minimalistyczny. Kształt tej blachodachówki jest niemal idealnie płaski i tworzy prostą powierzchnię poszukiwaną przez inwestorów. Płaska Plus została stworzona z myślą o nowoczesnym budownictwie. Panel wyróżnia się płaskim poziomym układem dachu, który dopełniają dyskretne przetłoczenia. Najlepiej prezentuje się w powłokach półmatowych i matowych stąd jest…
Zobacz

TIGRA BLACHODACHÓWKA MODUŁOWA

Blachy Pruszyński rusza z kolejną nowością – tym razem to nowoczesna blachodachówka panelowa TIGRA.
Jest ona wyjątkowa ze względu na swój oryginalny, nieoczywisty design, uzyskany głównie poprzez zastosowanie licznych przetłoczeń. Jako pierwsze rzucają się w oczy trapezowe kształty, oddzielające poszczególne, płaskie fragmenty panelu. Dzięki nim na połaci dachowej tworzy się charakterystyczny wzór „tabliczki czekolady”. Tego typu ułożenie daje nam poczucie integralności i uporządkowania dachu.
TIGRA oprócz trapezowych przetłoczeń posiada drobną tzw. nanofalę. Podobne rozwiązanie zostało zastosowane już wcześniej w panelu na rąbek i okazało się strzałem w dziesiątkę. Fale są na tyle dyskretne, że z daleka wyglądają jak  powierzchnia płaska, a jednocześnie wzmacniają panel poprawiając jego sztywność.
Panelowa forma ułatwia montaż, a symetryczność modułu pozwala na montaż wedle życzenia dekarza - od prawej lub lewej strony.

Blachodachówka Płaska Plus Pruszyński

Blachodachówka Panelowa Płaska Plus Blachodachówka panelowa PŁASKA PLUS to odpowiedź na wciąż rosnący trend minimalistyczny. Kształt tej blachodachówki jest niemal idealnie płaski i tworzy prostą powierzchnię poszukiwaną przez inwestorów. Płaska Plus została stworzona z myślą o nowoczesnym budownictwie. Panel wyróżnia się płaskim poziomym układem dachu, który dopełniają dyskretne przetłoczenia. Najlepiej prezentuje się w powłokach półmatowych…
Zobacz

BLACHODACHÓWKA MODUŁOWA FIORD FIRMY BLACHY PRUSZYŃSKI

Blachodachówka panelowa FIORD ® to nowość w ofercie firmy. Wyrazisty kształt zachwyca zdecydowanym przetłoczeniem przypominajacym skandynawski styl projektowania. Drobne przetłoczenia na wypłaszczeniach poprawiaja sztywność panelu, dzieki czemu unikamy nieestetycznych pofalowan blachy. Symetryczność blachodachówki jest dużym ułatwieniem montażu na dachu. Przeznaczona przede wszystkim na dachy domów w nowoczesnym budownictwie. Dostępne powłoki zabezpieczające powłoki zabezpieczające grubość powłoki…
Zobacz

EKSPERCI ROLET VELUX

Pomożemy Ci dobrać roletę zewnętrzną oraz ją zamontujemy. Kupując u nas masz gwarancję prawidłowego montażu! Rolety możesz zobaczyć na naszej ekspozycji.
Zobacz

Zapraszamy na TARGI BUDOWNICTWA EXPO-DOM stoisko nr 158

Jak co roku firma HydroMax Dachy prezentuje na targach budownictwa ofertę czołowych producentów blachodachówek w tym renomowane firmy: Ruukki, Plannja, Novatik, Pruszyński oraz ofertę okien dachowych Velux, jak też membrany dachowe Marma. Serdecznie zapraszamy do porównania oferty pokryć dachowych a nasi doradcy handlowi pomogą Państwu w doborze materiałów na kompletny dachy, jak też wyjaśnią kwestie techniczne montażu. [gallery…
Zobacz

BLACHODACHÓWKI FIRMY BUDMAT

[gallery ids="3560,3561,3562,3563,3564,3565"]   Zacieśniamy współpracę z uznanym producentem blachodachówek firmą Budmat. Zapraszamy!
Zobacz