Category Archives: Aktualności

BLACHODACHÓWKA PRUSZYŃSKI PŁASKA PLUS

  • blachodachówka panelowa pruszyński płaska plus
  • blachodachówka panelowa pruszyński płaska plus.
  • blachodachówka panelowa pruszyński płaska plus 2

Blachodachówka PŁASKA PLUS to odpowiedź na wciąż rosnący trend minimalistyczny. Zmodyfikowaliśmy blachodachówkę PŁASKĄ, usuwając delikatne przetłoczenie na powierzchni panelu. Dzięki temu otrzymaliśmy idealnie płaską powierzchnię, która teraz jest tak często poszukiwana przez inwestorów. Stworzona z myślą o nowoczesnym budownictwie, tworzy nienachalny rysunek na dachu. Najlepiej zaprezentuje się w powłokach matowych. Montaż przebiega tak samo jak montaż blachodachówek REGLE i PŁASKA.

długość modułu: 320 mm
wysokość przetłoczenia: 30 mm
wysokość profilu: 3 mm
szerokość użytkowa: 1210 mm
szerokość całkowita: ~1245 mm
min. nachylenie połaci: 15o
akcesoria wkręty, uszczelki, kołnierze uszczelniające,
obróbki, farby zaprawkowe

TIGRA BLACHODACHÓWKA MODUŁOWA

Blachy Pruszyński rusza z kolejną nowością – tym razem to nowoczesna blachodachówka panelowa TIGRA.
Jest ona wyjątkowa ze względu na swój oryginalny, nieoczywisty design, uzyskany głównie poprzez zastosowanie licznych przetłoczeń. Jako pierwsze rzucają się w oczy trapezowe kształty, oddzielające poszczególne, płaskie fragmenty panelu. Dzięki nim na połaci dachowej tworzy się charakterystyczny wzór „tabliczki czekolady”. Tego typu ułożenie daje nam poczucie integralności i uporządkowania dachu.
TIGRA oprócz trapezowych przetłoczeń posiada drobną tzw. nanofalę. Podobne rozwiązanie zostało zastosowane już wcześniej w panelu na rąbek i okazało się strzałem w dziesiątkę. Fale są na tyle dyskretne, że z daleka wyglądają jak  powierzchnia płaska, a jednocześnie wzmacniają panel poprawiając jego sztywność.
Panelowa forma ułatwia montaż, a symetryczność modułu pozwala na montaż wedle życzenia dekarza - od prawej lub lewej strony.

PROMOCJA VELUX

Zestawy okien dachowych VELUX Firma VELUX tworzy i oferuje szereg rozwiązań, które gwarantują wiele korzyści: większa ilość światła dziennego, które poprawia komfort życia i tworzy zdrowy klimat w domu przestronne wnętrza zapewniające doskonałe warunki do pracy i wypoczynku oraz podnoszące atrakcyjność całego domu możliwość kontaktu z otoczeniem i podziwiania panoramicznych widoków doskonały design i najwyższy poziom…
Zobacz

BLACHODACHÓWKA MODUŁOWA FIORD FIRMY BLACHY PRUSZYŃSKI

Blachodachówka panelowa FIORD ® to nowość w ofercie firmy. Wyrazisty kształt zachwyca zdecydowanym przetłoczeniem przypominajacym skandynawski styl projektowania. Drobne przetłoczenia na wypłaszczeniach poprawiaja sztywność panelu, dzieki czemu unikamy nieestetycznych pofalowan blachy. Symetryczność blachodachówki jest dużym ułatwieniem montażu na dachu. Przeznaczona przede wszystkim na dachy domów w nowoczesnym budownictwie. Dostępne powłoki zabezpieczające powłoki zabezpieczające grubość powłoki…
Zobacz

EKSPERCI ROLET VELUX

Pomożemy Ci dobrać roletę zewnętrzną oraz ją zamontujemy. Kupując u nas masz gwarancję prawidłowego montażu! Rolety możesz zobaczyć na naszej ekspozycji.
Zobacz

ZASADY PRACY STACJONARNEJ

Szanowni Państwo

Informujemy, że firma Hydromax Dachy pracuje i jesteśmy dla Was dostępni.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, mając na uwadze nasze wspólne dobro i bezpieczeństwo, wprowadzamy specjalne zasady pracy.

Większość pracowników przechodzi na system pracy zdalnej i będziemy dla Was dostępni telefonicznie i mailowo. Zachęcamy do takiej formy kontaktu.

Informujemy również, że w dalszym ciągu prowadzimy sprzedaż stacjonarną lecz w zmniejszonej obsadzie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Czas przebywania osób trzecich w biurach ograniczamy do minimum.

Zawieszamy pracę w soboty.

Zawieszamy wszelkie spotkania handlowe i wizyty przedstawicieli naszych dostawców.

Transporty i montaże odbywać się będą bez zmian.

Dziękujemy za wyrozumiałość.
Bądźmy wspólnie odpowiedzialni i dbajmy o siebie i innych wokół nas.

Zespół
HYDROMAX DACHY

Zapraszamy na TARGI BUDOWNICTWA EXPO-DOM stoisko nr 158

Jak co roku firma HydroMax Dachy prezentuje na targach budownictwa ofertę czołowych producentów blachodachówek w tym renomowane firmy: Ruukki, Plannja, Novatik, Pruszyński oraz ofertę okien dachowych Velux, jak też membrany dachowe Marma. Serdecznie zapraszamy do porównania oferty pokryć dachowych a nasi doradcy handlowi pomogą Państwu w doborze materiałów na kompletny dachy, jak też wyjaśnią kwestie techniczne montażu. [gallery…
Zobacz

BLACHODACHÓWKI FIRMY BUDMAT

[gallery ids="3560,3561,3562,3563,3564,3565"]   Zacieśniamy współpracę z uznanym producentem blachodachówek firmą Budmat. Zapraszamy!
Zobacz

RUUKKI FRIGGE NOWOCZESNY WYGLĄD TWOJEGO DOMU

Ruukki® Frigge to nowoczesny i estetyczny dach na każdą kieszeń. Prosta, ciekawa forma oraz szeroki wybór powłok i kolorów blachodachówki modułowej Ruukki Frigge – to cechy, które pozwolą spełnić oczekiwania każdego Klienta. Blachodachówka Ruukki Frigge posiada szereg unikalnych cech wpływających pozytywnie na proces montażu, użytkowania oraz wygląd całego dachu m.in.: modułowość, dzięki której dach jest…
Zobacz

NOWOŚĆ REN FIRMY BLACHY PRUSZYŃSKI

Blachodachówka REN to opcja dla osób preferujących pokrycia dachowe dostarczane w arkuszach ciętych na wymiar. W tej postaci doskonale nadają się na dachy o prostej konstrukcji, gdyż ich zastosowanie oznacza oszczędność czasu i mniejsze koszty przy zachowaniu wizualnych zalet blachodachówek panelowych. Arkusze montowane są klasycznie jak pozostałe blachodachówki w ofercie firmy Blachy Pruszyński. REN dostępny jest…
Zobacz