Okna do dachu płaskiego

Okna do dachu płaskiego

Okna VELUX do płaskich dachów pozwalają uzyskać nową jakość przestrzeni w pokoju, kuchni, łazience czy przedpokoju pod płaskim dachem, doświetlając je naturalnym światłem.

Sferyczny moduł szklany VELUX został wykonany w unikalnej technologii CurveTech. Zakrzywione, odporne na zarysowania szkło skutecznie usuwa wodę, liście i inne zanieczyszczenia. W ten sposób okno doprowadza do pomieszczenia jeszcze więcej światła i zapewnia doskonały widok na zewnątrz. Wybierz elektrycznie otwierane okno z wygodnym, automatycznym systemem zdalnego sterowania VELUX INTEGRA®.

Idealne połączenie ramy PCV o wysokiej izolacyjności i energooszczędnego, podwójnego pakietu szybowego. Taka konstrukcja zapobiega stratom ciepła, umożliwiając utrzymanie w pomieszczeniu optymalnego klimatu.

Zakrzywiona powierzchnia zapewnia szybkie odprowadzanie wody deszczowej. Hartowane szkło jest odporne na zarysowania, co pozwala jeszcze dłużej cieszyć się doskonałym widokiem na zewnątrz. Wewnętrza część ramy została wykonana z łatwego do czyszczenia materiału.

System elektrycznego sterowania VELUX INTEGRA® umożliwia zamykanie i otwieranie okna za pomocą dotykowego panelu. Wbudowany czujnik deszczu automatycznie zamyka okno, gdy tylko pojawią się pierwsze krople.

Sferyczny moduł szklany VELUX można wyposażyć w roletę regulującą dopływ światła do pomieszczenia - od całkowitego zaciemnienia do delikatnego rozproszenia promieni słonecznych. W utrzymaniu przyjemnej temperatury w upalne dni pomaga specjalna markiza przeciwsłoneczna, która redukuje dopływ ciepła nawet o 76%.